Skip to content

2021 Boys and Girls Track & Field

2021 Girls Track and Field Roster

First Name Last Name Class
Lyla Nadeau Soph.
Wendeana  Parsons  Fresh.
Amya Brockington  Sr.
Sa Naya Bohannon Soph.
Erika Altinor  Sr.
Renee Davis Soph.
Ka'Mari  Brown Fresh.
Chinnel Rooplal Soph.
Tristen O'Berry Soph.
Baylee Cameron Fresh.
Za'Mira Ford Soph.
Kiana Bean Jr.
Asharia  Williams Sr.
Ja'caya Dukes Soph.
Ariah  King Soph.
Kenya Bohannon Fresh.
Kahdia Jones Sr.
Essence Wallace Jr.
Brooklein  Crawford Fresh.
Yashaiya Yisrael Soph.
Jada Livingston Fresh.
Deasia  Evans Fresh.
Makayla  Jones Fresh.

2021 Boys Track and Field Roster

First Name Last Name Class
Richard Ballard Sr
Decauri Bolden Soph.
Thomas Chambers Fresh.
Spencer Csabi Soph.
Thomonte Curry Fresh.
Nathaniel Davis Jr. 
Aidan Dixon Soph.
Jairus Hawkins Jr. 
Jacob  Hippo Jr. 
Jared Jackson Sr.
Janquese Jamerson Jr. 
Christopher Kaiser Fresh.
Jason Li Sr.
Caesar McCoy Soph.
Jibril  Murphy Sr.
Javonte Reed Soph.
Darnell Rooplal Sr.
Zachery Russell Soph.
Kevon Sanders Soph.
Rushod Small Jr. 
Alex Smith Sr.
Gary Thomas Soph.
Amarion Washington Jr. 
Leroy Adlam Sr.
Kyle Lambert Fresh.
Cooper  Foxman Jr. 
Joshua  Burke Sr.
Emanuel  Preston Jr. 
Corey  Johnson Jr. 
Omar  Fattouh Soph.
Barry  Sherman Jr. 

2021 Boys and Girls Track & Field Schedule

Date Day Opponent(s) Site Times(s)
2/17/2021 Wednesday Deltona Season Opener Deltona  4:30pm
2/24/2021 Wednesday Deltona Mini Meet Deltona  4:30pm
2/25/2021 Thursday  Mt.Dora Series #1 Mt.Dora 4:00pm
2/26/2021 Friday  East Coast Classic  Palm Coast  2:00pm
3/2/2021 Tuesday  Spruce Creek Weekday Meet Spruce Creek 4:30pm
3/3/2021 Wednesday Spruce Creek Weekday Meet Spruce Creek 4:30pm
3/9/2021 Tuesday  Freshman/Sophomore Champs Spruce Creek 4:00pm
3/12/2021 Friday  Charlie Harris Relays Lake Brantley 3:30pm
3/13/2021 Saturday Big D Relays  Deland  10:00am
3/17/2021 Wednesday St. Patty's Invite Deltona  4:30pm
3/19/2021 Friday  Spruce Creek Invite Spruce Creek 4:00pm
3/20/2021 Saturday Bob Hayes Invitational Jacksonville  10:00am
3/30/2021 Tuesday  St.Augustine HS St.Augustine 4:00pm
4/3/2021 Saturday University HS Classic  Orange City  10:00am
4/15/2021 Thursday  Districts Titusville  11:00am
5/1/2021 TBA Regionals  TBA 10:00am